Ekspresowy brelok.

 Dziś ekspresowy wpis bo i szycie ekspresowe było: brelok do kluczy dla uchodźców.

Ojciec Goozikowego postanowił udostępnić mieszkanie po dziadku (tzn. po swoim ojcu a dziadku Goozikowego) uchodźcom z Ukrainy. Siostra Goozikowego zaoferowała się że ogarnie mieszkanie przed przyjazdem nowych lokatorów i spytała się Goozikowego czy nie zrobił by jakiegoś breloka do kluczy. No więc Goozikowy zrobił na szybko takie coś: słonecznik z żółtego filcu i brązowej tkaniny imitującej zamsz, na pasku z żółtej i niebieskiej tkaniny bawełnianej, do tego karabińczyk i kółeczko i gotowe. Niewiele, ale Goozikowy ma nadzieję że może wywoła chociaż mały uśmiech na twarzy. 
 
 

brelok słonecznik i flaga Ukrainy
 
 

brelok słonecznik i flaga UkrainyKomentarze

 1. Piękny! <3 I bardzo się cieszę, że wszyscy pomagamy jak możemy, bardzo!
  Uściski wielkie dla Taty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Niestety nie wszyscy pomagają, w niektórych obecna sytuacja obudziła najgorsze cechy, ale na szczęście jest ich znacznie mniej i ja prawdopodobnie nie potrzebnie skupiam się na tych jednostkach, no ale nie potrafię obojętnie "przejść" obok niektórych komentarzy.

   Usuń
  2. O tak, też to widzę. Ja się zastanawiam ilu z tych, co to pierd... o tym, że pracę im zabierają chciałoby podcierać zadki staruszkom w nielimitowanym czasie i bez umowy...
   Rozmawiałem wczoraj z koleżanką, mówi "mam wiadomość", ja na to "w ciąży jesteś" - bardziej stwierdzenie, niż pytanie. Odpowiedziała, że cieszyła się cały tydzień, bo potem wybuchła wojna i teraz nie potrafi... Ale też rozmawialiśmy dużo o tym, że ludzie się w większości zebrali w sobie i ruszyli pomagać. To budujące, tylko to jest ciężka robota, na ile wystarczy nam sił i środków? A państwo sobie tylko przywłaszcza... Błeee...
   Poza tym mamy też miejscowych potrzebujących, nie możemy zapominać o nich. A ten psychopata może zrobić wszystko przecież.
   Z dobrych wiadomości: Romowie zdobyli (poza czołgiem) również działo!
   A ukraińska poczta nie dość, że działa, to jeszcze ma nowe znaczki :-D (i chcę je wszystkie!)
   https://www.facebook.com/ukrposhta/posts/4970728059640475

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty