Jesienny wianek testowy

  Dziś o takim jesienno-zimowym wianku który powstał w ramach testowania nowego sprzętu, zapraszam.

 
  Przeglądając zdjęcia na prywatnym Facebooku Goozikowy natkną się na zdjęcia takiego oto wianka i uświadomił sobie że (poza prywatnym kontem na facebooku) nigdy nigdzie Goozikowy wianka tego nie opublikował. 
  Wianek powstał... parę lat temu w ramach testowania nowo zakupionego pistoletu do kleju na gorąco. Wianek powstał z czterech krążków wyciętych z grubej tektury, owiniętych paskiem z filcu technicznego (pozostałości po reanimacji materaca Goozikowego). Do tak powstałej bazy Goozikowy poprzyklejał klejem na gorąco różnej wielkości szyszki, żołędzie itp. Pozostałe wolne miejsca uzupełnione zostały mchem... i gotowe.
 
 
Jesienny wianek

 
  Wianek taki może być gotową do zawieszenia dekoracją, ale może też być bazą do dalszych kreatywnych działań. Goozikowy np, przybrał wianek kwiatami (?) szczawiu i wrotyczu i tak powstał jesienny wianek. Można dodać np. jakieś czerwone owocki, jabłuszka, śnieżynki... i mamy wianek zimowo-świąteczny itp.
 
Jesienny wianek

 
  
  Przeglądając zdjęcia Goozikowy znalazł też zdjęcie wianka wykonanego na Święto Wszystkich Świętych. Co by nie powielać wiankowych postów to Goozikowy krótko opisze go tutaj. 
 
  Wianek powstał z wiklinowego wianka odzyskanego z jakiejś zeszłorocznej ozdoby. Goozikowy wianek pomalował białą farbą w spreju a następnie przybrał sztucznymi kwiatami i sztucznymi owocami róży, część tych ozdób była nowa, a część (tak jak baza wianka) z odzysku.

Wianek na grób


Komentarze

 1. Przepiękne! Oba świetne!
  Niech będzie dobrze ze wszystkim, czego szczerze życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) I dziękuję i... nawzajem (tak jeszcze raz dla wzmocnienia efektu ;) )

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty